Plac zabaw - Zestaw Jungle Castle - Jungle Gym 01770

 • Jungle Gym 01770
 • Producent: Jungle Gym
 • Dostępność: Jest Jest
  Czas realizacji: Wysyłka w ciągu 14 dni roboczych
 • szt.
 • 1 909,00 zł

Plac zabaw - Zestaw Jungle Castle - Jungle Gym 01770

Odpowiednia do mniejszych ogrodów konstrukcja wyposażona w ślizgawkę Classic o długości 2,2 metra. Wieża ta zajmuje niewiele miejsca i dostosowana jest do ustawiania w narożnikach ogrodów. Z boku znajduje się drabinka z kolorowymi szczeblami a pod platformą przestrzeń która idealnie nadaje się na piaskownicę. Jest to wersja alternatywna do zestawu Jungle Club posiadająca tak charakterystyczny dach z płótna.

Opis kolekcji:

Jungle Gym to system na atrakcyjne, przydomowe place zabawy w opcji gotowych zestawów lub elementów do autorskiej kompozycji. Zapewnią dzieciom mnóstwo atrakcji i radości i idealnie wkomponują się w przestrzeń ogrodu. Wykonane są z wysokiej jakości impregnowanego drewna. Zestawy przygotowane są do samodzielnego montażu, elementy drewniane wymagają docięcia i nawiercenia.

Zawartość zestawu:

 • 2,2-metrowy bezpieczny ślizg
 • uchwyty
 • kotwy mocujące do podłoża
 • osłonki
 • piaskownica
 • siatka osłaniająca na piaskownicę Cat Stop
 • dach z płótna
 • drabinka
 • komplet drewna wymagający docięcia i nawiercenia
 • komplet łączników metalowych
 • komplet narzędzi montażowych
 • instrukcja montażu krok-po-kroku
 • osłonka na belkę przy zjeżdżalni
 • chorągiewka

Wysokość platformy: 125 cm
Wymiary platformy: 70 x 110 [cm]
Długość ślizgu: 220 cm
Wymiary po zmontowaniu: 290 x 150 x 290H [cm]
Maksymalna ilość dzieci bawiących się w tym samym czasie: 5
Certyfikat zgodności z europejską normą: EN 71 (1, 2, 3, 8, 9)
Ostrzeżenia: Przeznaczony do użytku na zewnątrz. Nie przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia. Niebezpieczeństwo upadku i/lub uderzenia. Maksymalna waga użytkownika to 50 kg.

Kolorystyka drewna:

Każdy plac, jak i dodatkowe moduły, są standardowo malowane na kolor drewna impregnowanego (kolor lekko oliwkowy). Producent udostępnia jednak możliwość zmiany koloru. Aby dokonać zmiany barwy, prosimy wybrać kolor z rozwijanego menu znajdującego się przy galerii. Zmiana koloru drewna jest opcją dodatkowo płatną. Cena zestawu w wybranym kolorze wyświetli się po jego kliknięciu. Plac zabaw malowany na kolor biały lub szary ma większą dopłatę niż pozostałe kolory. Wynika to z konieczności aż potrójnego malowania wszystkich elementów, by efekt mógł spełnić Państwa oczekiwania. Dzięki aż 3 warstwom, kolor jest doskonale widoczny, a drewno nie wymaga impregnacji przez co najmniej kilka sezonów od postawienia placu.

Kolor ślizgu:

Kolor ślizgu, tak jak kolorystykę drewna, również można dostosować do swoich preferencji. Dostępne kolory to: czerwony, żółty, niebieski i zielony. Wyboru koloru ślizgu dokonujemy w rozwijanym menu przy galerii. Zmiana koloru ślizgu jest opcją darmową. Do wyboru, do koloru!

Kolory ślizgów

Montaż:

Samodzielny: Przez producenta:
Oferowane przydomowe place zabaw są stworze i skompletowane do samodzielnego montażu w myśl zasady ZRÓB TO SAM. Gama Jungle Gym wymaga samodzielnego docięcia i nawiercenia drewnianych elementów ( w odróżnieniu od serii Fungoo, która jest już docięta i nawiercona). W zestawie znajdą Państwo szczegółową instrukcje montażu krok po kroku, wszystkie elementy konstrukcyjne, zabezpieczające, a także kotwy mocujące do podłoża, komplet łączników metalowych oraz narzędzia do montażu. Jeśli jednak preferują Państwo montaż zakupionego placu zabaw przez wyspecjalizowaną obsługę producenta jak najbardziej mogą Państwo skorzystać z takiej usługi. Koszt montażu na terenie naszego kraju wynosi 25% wartości zamówienia + ewentualne koszty instalacji do gruntu.

Przygotowanie gruntu:

Żeby plac zabaw stał stabilnie, rekomendowane jest odpowiednie przygotowanie terenu. Grunt powinien być prosty i maksymalnie wypoziomowany. Producent zaleca również zabetonowanie nóg w ziemi na głębokości ok. 50 cm. Podczas przygotowywania powierzchni na plac zabaw należy również zachować tzw. "strefę bezpieczeństwa". Jej główną i najważniejszą ideą jest zagwarantowanie bezpiecznej oraz bezkolizyjnej zabawy (norma bezpieczeństwa mówi o 2 m - szczegółowe wymiary przedstawione są na ostatnim zdjęciu w galerii produktu). Rozszerzone informacje na temat mocowania do gruntu znajdują się tutaj.

Certyfikaty i bezpieczeństwo:

Place zabaw Jungle Gym posiadają międzynarodowy certyfikat bezpieczeństwa. Certyfikat ten poświadcza zgodność poszczególnych elementów jak i całego systemu z normami bezpieczeństwa PN-EN 71-1:2011; PN-EN71-2:2011; PN-EN 71-3:1998/A1:2001/AC:20014/Ap1:201; PN-EN 71-8:2012: PN-EN 71-9+A1:2008. Również skład chemiczny komponentów został przebadany i poświadczony zgodnością z normami. Posiadany certyfikat został wydany przez międzynarodową jednostkę TÜV Rheinland.

TÜV Rheinland

Każdy element został poddany szczegółowym testom bezpieczeństwa, a na ich podstawie wyeliminowane zostały cechy stwarzające potencjalne niebezpieczeństwo.

Realizacja: Dostawa/odbiór osobisty:
W momencie zamówienia i opłacenia wybranego placu zabaw, niezwłocznie przekazujemy zamówienie do realizacji przez producenta. Czas realizacji zamówienia od opłacenia do dostawy pod drzwi klienta wynosi 14 dni roboczych.
Podczas składania zamówienia prosimy zwrócić uwagę na możliwość modyfikacji kolorystyki ślizgu, jak i koloru samego drewna. Jest to niezbędne do realizacji.
Usługa dostawy realizowana jest przez przewoźnika dostosowanego do przewozu ciężkich przesyłek gabarytowych. Cena jest uzależniona od wielkości i wagi zestawu.
Istnieje również możliwość odbioru osobistego bezpośrednio z magazynu producenta w województwie Wielkopolskim. W celu uzgodnienia szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny.

Charakterystyka drewna:

Do produkcji przydomowych placów zabaw użyte jest specjalnie sortowane i wyselekcjonowane drewno. Posiada ono wszystkie cechy niezbędne do zachowania trwałości i odpowiedniej wytrzymałości podczas użytkowania. Podczas obróbki jest ono szlifowane i wygładzane, a krawędzie są maszynowo łagodzone by wyeliminować ryzyko uszkodzeń delikatnej skóry dzieci. W celu zabezpieczenia przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi, drewno pokryte jest impregnatami kolorystycznymi. Działają one na dwa sposoby: zapewniają trwałość materiału oraz nadają kolor pozostawiając widoczną strukturę drewna. Dzięki takiemu barwieniu otrzymujemy zabezpieczony plac zabaw, który jednocześnie jest efektowny wizualnie. Drewno w zestawach Jungle Gym wyróżnia wysoka jakość, specjalnie zaprojektowana dla dzieci. Materiały i wykończenia użyte do stworzenia placu są miękkie dla rąk, zapewniają maksymalną przyczepność. Spełniają najbardziej surowe wymagania dotyczące bezpieczeństwa i zdrowia. Są odporne na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV.