Plac zabaw - Zestaw MY SPACE XL MOVE - Fungoo 03506

 • Fungoo 03506
 • Producent: Fungoo
 • Dostępność: Jest Jest
  Czas realizacji: 14 dni
 • szt.
 • 5 449,00 zł

Plac zabaw - Zestaw MY SPACE XL MOVE - Fungoo 03506

Pora na zabawę na naprawdę dużym placu zabaw do Waszej osobistej dyspozycji!

Wspaniały, trwały, drewniany plac zabaw zapewni Maluchom mnóstwo radości! Do ich dyspozycji będzie naprawdę duża przestrzeń do zabawy na której zdają: śliczny drewniany domek, koło sterowe, lunetę, drabinkę, zjeżdżalnię oraz huśtawki z siedziskiem oraz trapezem. Zapraszamy do zabawy!

Opis kolekcji:

Place zabaw Fungoo to nowoczesny system wież, modułów i dodatków do tworzenia unikatowych rozwiązań przydomowych placów zabaw. Cechują się dbałością o bezpieczeństwo Najmłodszych Pociech oraz zastosowaniem najwyższej jakości, wyselekcjonowanego drewna do produkcji. Ogromną zaletą placów zabaw Fungoo jest wiele możliwości elastycznych kompozycji dostosowania do własnych potrzeb i posiadanego miejsca w ogrodzie.

Funkcjonalność + Bezpieczeństwo + Elastyczność = FUNGOO

Zawartość zestawu:

 • 2,9-metrowy bezpieczny ślizg
 • uchwyty
 • kotwy mocujące do podłoża
 • osłonki
 • domek z dwuspadowym daszkiem
 • drabinka z metalowymi szczeblami
 • komplet drewna
 • komplet łączników metalowych
 • komplet narzędzi montażowych
 • instrukcja montażu krok-po-kroku
 • luneta
 • koło sterowe
 • moduł huśtawkowy Move
 • siedzisko księżycowe
 • trapez

 

Wysokość platformy: 145 cm
Wymiary platformy: 233 x 247 [cm]
Długość ślizgu: 290 cm
Wymiary wieży: 305 x 480 x 525 [cm]
Maksymalna ilość dzieci bawiących się w tym samym czasie: 13
Certyfikat zgodności z europejską normą: EN 71 (1, 2, 3, 8, 9)
Ostrzeżenia: Przeznaczony do użytku na zewnątrz. Nie przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia. Niebezpieczeństwo upadku i/lub uderzenia. Maksymalna waga użytkownika to 50 kg.

Kolor ślizgu:

Zestaw ten posiada dedykowany kolor ślizgu widoczny na zdjęciu głównym. Istnieje również opcja wyboru innego koloru zjeżdżalni, jednak wiąże się to z dłuższym czasem oczekiwania - do 5 tygodni. Dostępne kolory to: czerwony, żółty, niebieski i zielony. Wyboru koloru ślizgu dokonujemy w rozwijanym menu przy galerii. Zmiana koloru ślizgu jest opcją darmową. Do wyboru, do koloru!

Kolory ślizgów

Montaż:

Samodzielny: Przez producenta:
Oferowane przydomowe place zabaw są stworze i skompletowane do samodzielnego montażu w myśl zasady ZRÓB TO SAM. W zestawie znajdą Państwo szczegółową instrukcje montażu krok po kroku, wszystkie elementy konstrukcyjne, zabezpieczające, a także kotwy mocujące do podłoża, komplet łączników metalowych oraz narzędzia do montażu. Jeśli jednak preferują Państwo montaż zakupionego placu zabaw przez wyspecjalizowaną obsługę producenta jak najbardziej mogą Państwo skorzystać z takiej usługi. Koszt montażu na terenie naszego kraju wynosi 25% wartości zamówienia + ewentualne koszty instalacji do gruntu.

Przygotowanie gruntu:

Żeby plac zabaw stał stabilnie, rekomendowane jest odpowiednie przygotowanie terenu. Grunt powinien być prosty i maksymalnie wypoziomowany. Producent zaleca również zabetonowanie nóg w ziemi na głębokości ok. 50 cm. Podczas przygotowywania powierzchni na plac zabaw należy również zachować tzw. "strefę bezpieczeństwa". Jej główną i najważniejszą ideą jest zagwarantowanie bezpiecznej oraz bezkolizyjnej zabawy (norma bezpieczeństwa mówi o 2 m - szczegółowe wymiary przedstawione są na ostatnim zdjęciu w galerii produktu). Rozszerzone informacje na temat mocowania do gruntu znajdują się tutaj.

Certyfikaty i bezpieczeństwo:

Place zabaw Fungoo posiadają międzynarodowy certyfikat bezpieczeństwa. Certyfikat ten poświadcza zgodność poszczególnych elementów jak i całego systemu z normami bezpieczeństwa PN-EN 71-1:2011; PN-EN71-2:2011; PN-EN 71-3:1998/A1:2001/AC:20014/Ap1:201; PN-EN 71-8:2012: PN-EN 71-9+A1:2008. Również skład chemiczny komponentów został przebadany i poświadczony zgodnością z normami. Posiadany certyfikat został wydany przez międzynarodową jednostkę TÜV Rheinland.

TÜV Rheinland

Każdy element został poddany szczegółowym testom bezpieczeństwa, a na ich podstawie wyeliminowane zostały cechy stwarzające potencjalne niebezpieczeństwo.

Realizacja: Dostawa/odbiór osobisty:
W momencie zamówienia i opłacenia wybranego placu zabaw, niezwłocznie przekazujemy zamówienie do realizacji przez producenta. Czas realizacji zamówienia od opłacenia do dostawy pod drzwi klienta wynosi 14 dni roboczych.
Podczas składania zamówienia prosimy zwrócić uwagę na możliwość modyfikacji kolorystyki ślizgu, jak i koloru samego drewna. Jest to niezbędne do realizacji.
Usługa dostawy realizowana jest przez przewoźnika dostosowanego do przewozu ciężkich przesyłek gabarytowych. Cena jest uzależniona od wielkości i wagi zestawu.
Istnieje również możliwość odbioru osobistego bezpośrednio z magazynu producenta w województwie Wielkopolskim. W celu uzgodnienia szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny.

Charakterystyka drewna:

Do produkcji przydomowych placów zabaw użyte jest specjalnie sortowane i wyselekcjonowane drewno. Posiada ono wszystkie cechy niezbędne do zachowania trwałości i odpowiedniej wytrzymałości podczas użytkowania. Podczas obróbki jest ono szlifowane i wygładzane, a krawędzie są maszynowo łagodzone by wyeliminować ryzyko uszkodzeń delikatnej skóry dzieci. W celu zabezpieczenia przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi, drewno pokryte jest impregnatami kolorystycznymi. Działają one na dwa sposoby: zapewniają trwałość materiału oraz nadają kolor pozostawiając widoczną strukturę drewna. Dzięki takiemu barwieniu otrzymujemy zabezpieczony plac zabaw, który jednocześnie jest efektowny wizualnie. Charakterystyka drewna została szczegółowo opisana tutaj.

 

Zobacz przykładowe realizacje Fungoo